Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Materská škola má nové preliezkyVytlačiť
 

PlagátNovú vežovú zostavu pre MŠ Krivá financovanú z dobrovoľnej verejnej zbierky, ktorá  prebiehala od 01.02.2016 do 30.09.2016 sa nám podarilo úspešne zrealizovať.

Preliezky sú oživením detských ihrísk predovšetkým vďaka svojím tvarom a pestrému dizajnu v kombinácii plastových preliezacích tunelov, lán a lavíc. Sú vhodným doplnkom detských ihrísk, ktoré v dieťati rozvíjajú zručnosti, ako sú šplh, šmyk, lezenie a zároveň rozvíjajú lepšiu orientáciu v prostredí obmedzeného uzavretého priestoru.

Na získanie finančných prostriedkov sa organizoval školský ples, majáles, traja poslanci OÚ nám darovali svoje odmeny, mali sme štyri označené pokladničky. Suma ktorá sa vyzbierala je 7.280 €.

Dňa 14.09.2016 prebehlo na OÚ Krivá výberové konanie.  Žiadosť na vypracovanie cenovej ponuky bola zaslaná desiatim firmám, v lehote do 09.09.2016. Z oslovených firiem deväť vypracovalo cenové ponuky, ktoré boli zaslané členom rady školy na preštudovanie.

Po vzájomnej dohode  sa na dodanie detského ihriska vybrala firma ENERCOM s.r.o., Detské ihriská BONITA. Vybrala sa trojvežová zostava UNIVERSAL – štvorboká – celokovová za  7.171,80 €. Preliezky pre materské školy a verejné priestory musia byť certifikované, preto sú drahšie. Zostalo 108,20 €. Dňa 03.02.2017 zasadala na OÚ rada školy, ktorá schválila, aby sa táto suma  darovala žiakom 3. a 4. ročníka ZŠ Krivá na plavecký výcvik.

Všetky podklady o priebehu zbierky, výpisy z účtu a ďalšie dokumenty týkajúce sa preliezok nájdete vo vestibule Materskej školy.

      Touto cestou mi dovoľte Vám všetkým vysloviť  „VEĽKÉ ĎAKUJEM“ za pomoc a podporu pri realizovaní tohto krásneho projektu.

 

                                                   S pozdravom                                                                                                   Lucia Morávková, predseda RŠ

Preliezky                                                                                           


 
 

dnes je: 23.7.2018

meniny má: Oľga

webygroup
ÚvodÚvodná stránka