Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Internetová stránka obce Krivá.

OZNAMY

Športovo strelecká súťaž - Slovenský vojak VETERÁN

Dňa 24.09.2017 na strtelnici v obci Krivá usporadúva Strelecký športový klub M. R. Štefánika a KVZ Veterán Krivá športovo streleckú súťaž  - Slovenský vojak "VETERÁN".
Kategórie:
- malokalibrová puška
- malokalibrová pištoľ
- hod granátom
Začiatok  o 10:00 hod.
Štartovné 1,- EUR
Súťaže sa môžu zúčastniť osoby od 15 rokov. 
Všetkých priaznivcov streľby srdečne pozývame.
 
viac...

Zverejnené 20.9.2017 -starosta-


 

Pripomienky k zostaveniu cestovného poriadku

Spoločnosť ARRIVA Liorbus, a.s. doručila na Obec Krivá výzvu vo veci zaslania pripomienok k zostaveniu nového cestovného poriadku. Pripomienky, návrhy a zmeny k súčasným cestovným poriadkom je potrebné zaslať do 25.09.2017 priamo na adresu prepravnej spoločnosti, prípadne na obecný úrad.
viac...

Zverejnené 5.9.2017 -starosta-


 

Pozvánka na cyklistické preteky EUROREGION TATRY TOUR

Zverejnené 6.7.2017 -starosta-


 

Materská škola má nové preliezky

Plagát

Novú vežovú zostavu pre MŠ Krivá financovanú z dobrovoľnej verejnej zbierky, ktorá  prebiehala od 01.02.2016 do 30.09.2016 sa nám podarilo úspešne zrealizovať.
Preliezky sú oživením detských ihrísk predovšetkým vďaka svojím tvarom a pestrému dizajnu v kombinácii plastových preliezacích tunelov, lán a lavíc. Sú vhodným doplnkom detských ihrísk, ktoré v dieťati rozvíjajú zručnosti, ako sú šplh, šmyk, lezenie a zároveň rozvíjajú lepšiu orient ...viac...

Zverejnené 4.5.2017 -starosta-


 

Obec má nový merač rýchlosti s podporou Nadácie Allianz

logo

Vďaka našim aktívnym dobrovoľným hasičom sa do obce Krivá podarilo získať podporu z Nadácie Allianz na kúpu merača rýchlosti. Prvoradým cieľom projektu nadácie je účelovo zvyšovať bezpečnosť cestnej premávky, kde práve rýchlosť je najčastejší dôvod nehôd a tým aj úmrtí pri nich. V priebehu  marca bol verejným obstarávaním vybratý dodávateľ merača. V apríli boli doručené stanoviská KR PZ v Žiline, Slovenskej správy ciest Žilina a OÚ Žilina, odbor ...viac...

Zverejnené 20.4.2017 -starosta-


 

dnes je: 24.9.2017

meniny má: Ľuboš, Ľubor

webygroup
ÚvodÚvodná stránka